Методична робота

Зміст освітнього процесу в ДНЗ №21 «Барвінок» визначається Державною базовою програмою розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі».

Дошкільний навчальний заклад №21 «Барвінок» є опорним з художньо-естетичного розвитку дошкільників.

Основна методична проблема, над якою працює дошкільний навчальний заклад №21 «Барвінок»: «Розвиток творчих здібностей дітей засобами художньо-естетичного виховання».

В своїй роботі педагогічний колектив керується словами російського поета Павла Антокольського: « Усі діти—обдаровані в тій чи іншій галузі мистецтва. Бездарні  діти    результат   поганого   виховання ».

Плануючи навчально-виховну роботу

ДНЗ №21 «Барвінок»

на 2011-2012 навчальний рік

вважається за доцільне:

-         будувати освітній процес відповідно до Базового компонента дошкільної освіти в Україні;

-         впроваджувати в роботу Державну базову програму розвитку дитини дошкільного віку  «Я у Світі».

-         впроваджувати в роботу парціальну програму з художнього виховання, навчання і розвитку дітей 2—6 років «Кольорові долоньки».

Робота з художньо-естетичного напрямку впроваджується через такі сфери життєдіяльності , як «Культура» , «Люди», «Природа», «Я сам» та лінії розвитку «Художньо-естетичну», «Креативну», «Мовленнєву», «Пізнавальну», «Емоційну-ціннісну», «Соціально-моральну», «Фізичну».

Пріоритетні завдання ДНЗ №21 «Барвінок» на 2011-2012 навчальний рік:

1.  Здійснювати комплексний та інтегрований підхід до художньо-естетичного розвитку дошкільників.

2.  Продовження роботи щодо формування у дітей морально-духовних цінностей засобами художнього слова та усної народної творчості.

3.  Збагачування змісту, форм та методів педагогічного співробітництва ДНЗ і школи у формування соціально активної особистості дошкільника.