Практичний   психолог – Лобач  Ірина  Анатоліївна.

Педагогічний  стаж – 25  років.

На  посаді  практичного  психолога – 7 років.

Як  педагог  вважаю:  все  саме  головне  в  дитині  починає  закладатися  з  моменту  зачаття  і  до  п’яти  років.  Саме  це  буде  тим  міцним  фундаментом,  з  яким  дитина  піде  по  життю.  Все  інше – надбудова,  яка  також  має  значення  але  не  таке  важливе.

Тому  ми  дорослі  повинні  виховувати  дітей  не  настановами,  правилами,  заборонами  чи  зауваженнями,  а  особистим  прикладом.  Все  щоб  ми  не  говорили,  як  би  не  чинили,  рано  чи  пізно  повернеться  до  нас  через  вчинки  наших  дітей.  В  житті  завжди  спрацьовує  закон  бумерангу,  закон  природи,  закон  Всесвіту.  Дитина,  як  губка  вбирає  все те,  що  її  оточує.  Якщо  ми  покладемо  губку  в  оцет,  то  не  можемо  очікувати,  що  вона  вбере  джерельну  воду.

«Учень  перевершив  вчителя»--ось головна мета виховання.Якщо наші діти досягли в житті менше аніж ми самі, значить ми були ледачими батьками.

Як  психолог  намагаюсь: дотримуватись  етичного  кодексу  психолога;   займати  дипломатичну,  але тверду  позицію,  щодо  керівництва;   ставитись однаково  рівно  і  з  повагою  до  всіх.

Мої  пріоритети: збереження  та  зміцнення  психічного  здоров’я  всіх  учасників  педпроцесу;  формування  здорового  способу  життя;  підвищення  своєї  психологічної  культури.

Принципи:  не  робити  категоричних  висновків,  виробляти  вміння  знаходити  компромісне  рішення;  уникати  боротьби  з  людьми,  спрямовуючи  свою  енергію  на  боротьбу  з обстави-  нами;  бачачи  те,  що  бачать  всі інші  - думати  по-своєму.

Як  людина  ціную:  правдивість,  порядність  в  широкому  розумінні   цього  слова.